Ultrahelihooldus

ANESI Induction O2 eksklusiivne näohooldus ultraheliga

Anesi Induction O2 kompleksne ultrahelihooldus – naha sügavpuhastus sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral. 

Anesi Induction O2 sarja kaks võtmeainet on koe hingamisfaktorid – oksülastil ja biodün. Intensiivhooldusvahendid on valmistatud lähtudes ultraheli füsioloogilistest mõjudest ja naha vajadustest. 

Naha ultrahelipuhastus toimub mitmeetapiliselt. Esmalt toimub naha ettevalmistus protseduuriks. Nahk puhastatakse põhjalikult spetsiaalse puhastuspiima ja toonikuga. Seejärel niisutatakse nahka desinkrustatsioonivahuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Järgnevalt töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaaniline vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise. 

Kahes järgnevas etapis kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli. Neist esimeses kiirendatakse ultraheli tasandava mikromassaaži toimel naha ainevahetust, naharakkude uuenemist ja jääkainete eemaldumist. Ultrahelist tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda naha sügavamatesse kihtidesse. Seega on võimalik tõsta iga protseduuri järgselt naha niiskusesisaldust. Nahk muutub visuaalselt nooremaks, siledamaks ja elastsemaks, kortsud tasanduvad. Koe hingamisfaktorid kiirendavad naha uuenemisprotsesse. 

Seejärel, protseduuri viimases etapis, toimub ultraheli impulssrežiimil naha rahustamine ja pooride ahendamine. 

Protseduur lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva Vidalys Secret de Beauté maskiga, mis mõjub rahustavalt, jahutavalt ja lõõgastavalt. Maski eemaldamise järgselt kantakse nahale koe hingamisfaktoritega seerum O2 Extreme ja seejärel 24h kreem Hydra O2, mis tasakaalustab naha niiskusesisaldust ja kaitseb nahka kahjulike faktorite toime eest kogu päeva jooksul. 

Parima tulemuse tagab Anesi Induction O2 hoolduse läbiviimine kuurina, mis koosneb
5 -10 protseduurist, olenevalt naha olukorrast. Kuid ka ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega efektiivsem. 

Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus ning kasutada koduses hoolduses Anesi hooldusvahendeid ettenähtud aja jooksul.


Kontakt:
kosmeetik Annika tel. 505 1714