pHformula hooldused

pHformula hooldused ja tooted pakuvad lahendusi aknele, hüperpigmentatsioonile, kroonilisele punetusele ehk rosaatseale, vananemisele, millega kaasneb naha kuivus, ebatasane pind, kortsud, tuhm jume).

pHformula on esimene kosmetseutiline hoolduse sari, mille tooted põhinevad kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine. Kontrollitud naha uuendamine kiirendab aktiivselt rakkude uuenemist erinevates naha kihtides, põhjustamata naha ärritust ja traumasid. pHformula lahused sisaldavad kompleksi PH-DVC™, mis kindlustab toimeainete ühtlase ja kontrollitud imenduse läbi naha.

pHformula nahauuenduse aktiivhooldused eeldavad naha ettevalmistust 2-3 nädalat enne hooldust. Kui nahk on koduhooldustoodetega ette valmistatud, siis hooldus ei tekita tugevat koorumist, naha põletust ega vaja pikka taastusperioodi.

Milline hooldus Sulle sobib, selgub esimese konsultatsiooni käigus. Aja broneerimiseks võta julgelt ühendust kosmeetikuga.


Kontakt: kosmeetik Jane/ tel: 5800 0012
Rohkem infot kodulehel: www.cosmeta.ee
Broneeri aeg mugavalt SIIN