Küünetehnik Kaarin

Minu töö on minu hobi ja minu maailm. Naudin sellega kaasnevaid emotsioone. Annan endast alati kõik , et pakkuda head kvaliteeti ja rahulolu.

Lõpetasin Eesti Iluteeninduse Erakooli küünetehniku-maniküürija erialal 2006. aastal. Olen töötanud küünetehnikuna 18 aastat. Minu eesmärgiks on pakkuda kliendile parimat ning kvaliteetset käte- ja küüntehooldust, sest käed on iga naise visiitkaart. Oma töös kasutan Angel Nails, Mereneid ja Victoria Vynn tunnustatud tooteid.

Lisaks olen ma lõpetanud Tallinna Tööstusharidukeskuse juuksuriõppe jaanuaris 2019 aastal. Enda töös naudin ma väljakutseid ning parimat teenuse pakkumist. Usun, et hästi hooldatud juuksed loovad meis parema enesetunde. Juuste abil saame rõhutada ka oma isikupära. Armastan klassikalist ja konservatiivset joont oma töös, nii juuksevärvides kui ka lõikustes. Hoolimata sellest jälgin meelsasti ka juuksemoodi ning olen kursis uuendustega. Olen osalenud mitmetel soenguvõistlustel ja saavutanud esikohti. Oma töös kasutan kvaliteetseid Goldwelli tooteid.

Broneeri minu juurde aeg helistades numbrile
+372 56642644
Kohtumiseni Meribella ilusalongis!