CNC Cosmetic


Uued kevad-suvised nahahoolitsused 2023
New life -  
kevadsuvine happehooldus. Hoolitsuse eesmärk on kerge koorimine ja sügav niisutamine.
Vananemisvastane, niisutav, kaitsev, taastav, kontuuriv, säraandev.
Stem Cell DNA - naha nooruse allikasSee hoolitsus toetab naha tüvirakkude taastumist, mis võimaldab säilitada naha nooruslikkuse.
Taastav, kaitsev, niisutav, toitev, rakkude energia allikas.
Aesthetic pharm - farmatseutiline nahahoolitsusOptimaalne sobivus erinevatele naha vajadustele ja vanusegruppidele.
Vananemisvastane, niisutav, kaitsev, taastav, kontuuriv, probleemsele nahale.

CNC aparaadihoolitsused

CNC ColdPLASMA

Koostöös Saksa dermatoloogi Dr. Hans Bergeri ning veel kolme meditsiini ja füüsika doktoriga, on CNC välja töötanud turvalise meetodi naha probleemide hoolduseks. ColdPLASMA hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest. Plasma energia kiirendab rakkude jagunemist, stimuleerib naha vere- ja lümfiringet ning rikastab nahka hapnikuga. ColdPlasma on vananemisvastase toimega, kiirendab kollageeni ja elastiini sünteesi, aitab kaasa toimeainete imendumisele.

ColdPLASMA hooldust saab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.

CNC Cosmetic RF Lifting

Tugev vananemisvastane protseduur.  Kasutatakse sihipärast kollageeni võrgustiku soojendamist, kollageenikiu taastamiseks ja pinguldamiseks. Koos elektromagnetiliste raadiolainete võngetega soojendatakse lõtvunud kollageenkiud dermises. Sellise soojendamise tulemusena tõmbuvad kollageenikiud pingule(kokku). Tänu sellele muutub dermise ja lihase vaheline ruum väiksemaks. Sellist protsessi nimetatakse ka “Shrinking”, millele järgneb kohene pingulduse efekt. Sügavuses ehitatakse võrgustik taas jäädavalt üles, ilma nahakihte kahjustamata.

Rohkem infot kodulehel:http://moderate.ee/kosmeetika/hoolitsused/cnc-cosmetic
Kosmeetik Thea 501 9827